Síla mˇení prostor

kontakty

Kontakty

vedení společnosti

  • Jiří Pavlištík

    jednatel
    pavlistik@pbscom.cz

ekonomický úsek a úsek mje

  • Martina Zámorská

    hlavní účetní a ekonom
    dm@pbscom.cz
    775 705 546
  • Monika Hadašová

    účetní a mzdová účetní
    hadasova@pbscom.cz
    774 726 746

obchodně technický úsek

  • Ing. Lukáš Soviar

    vedoucí OTÚ
    soviar@pbscom.cz
    774 726 747
  • Jana Mužíková

    admin. pracovnice pro OTÚ
    muzikova@pbscom.cz
  • Jakub Pavlišík

    obchod a marketing
    pavlistik.jakub@pbscom.cz
    775 711 941
  • Tomáš Černý

    rozpočtář
    cerny@pbscom.cz
    778 718 655

demolice a HTÚ

  • Roman Tureček

    vedoucí demolic a HTÚ
    turecek@pbscom.cz
    775 705 546
  • Miroslav Jiříček

    autorizovaný technik v oboru pozemní stavby
  • Zdeněk Judl

    stavbyvedoucí
    judl@pbscom.cz
    775 501 786
  • Jiří Rapacz

    stavbyvedoucí
    rapacz@pbscom.cz
    770 147 249
  • Ing. Roman Suchánek

    mistr
    suchanek@pbscom.cz
    773 797 836
  • Petr Hurta

    mistr
    hurta@pbscom.cz
    778 529 800
  • Ing. Radek Sedláček

    mistr
    778 406 858

dispečink a servis

  • Vladimír Klech

    vedoucí mechanizace a dopravy
    klech@pbscom.cz
    775 700 380
  • Radek Skříčil

    vedoucí dílen, servis
    dispecink@pbscom.cz
    775 705 549

DOPRAVNÍ, VODOHOSPODÁŘSKÉ, EKOLOGICKÉ STAVBY A VÝSTAVBA sportovních a víceúčelových hřišť

  • Marek Kapoun

    vedoucí výroby
    kapoun@pbscom.cz
    724 590 910

zástupce pro nebezpečné odpady

  • Martina Zámorská

    manažer jakosti a environmentu
    dm@pbscom.cz
    775 705 546

sklady

  • Radek Skříčil

    dispecink@pbscom.cz
    775 705 549

Přejete si, abychom Vám zasílali poptávky?

2018 © PB SCOM s.r.o. | Made by BePerspective